Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APEL
Capitán General
Zarejestrowani

Liczba postów: 319
Okres: Dzieje najnowsze
APEL
Witam serdecznie koleżanki i kolegów forumowiczów!

Obserwując rozwój forum, wzrost liczby użytkowników a tym samym postów, postanowiłem wystosować do Państwa ten apel.

Coraz większa liczba postów pisana jest ''na kolanie''. Stają się mało czytelne. Pojawiają się błędy, nawet najprostsze. Forma w jakiej przekazywane są słowa, również pozostawia czasem wiele do życzenia. Wiersze tekstu nachodzą na siebie. Brakuje akapitów, posty stanowią potężne bloki tekstu, które ciężko jest czytać.

Proszę pamiętać, że Wasz post i sposób w jaki jest zredagowany ukazuje Państwa szacunek do czytającego. Mnie również zdarzają się błędy, literówki. Staram się jednak sprawdzać pisownię danego wyrazu, jeśli nie jestem jej pewien. Większość przeglądarek podkreśla błędy jakie są popełniane podczas pisania.

Zwracam się zatem do Was z prośbą. Proszę używać słowników, starać się tak redagować tekst, aby był on jak najbardziej przyswajalny dla czytającego. Nie uderzam tutaj w konkretne osoby. Proszę tego tak nie odbierać. Zachowując poprawną formę prezentacji naszych treści sprawimy, że dyskusje na forum będą wygodniejsze i przyjemniejsze dla użytkowników.

Cebuś

''Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.''
08.12.2011 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty