książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna gra fantasy po polsku - Allods Online - darmowa
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 5
Okres: Polska Piastów
Kolejna gra fantasy po polsku - Allods Online - darmowa
Czy graliście już w tę grę? Czy warto? Znalazłem ich recenzję, ale nie wiem czy się za to zabierać.
Cytat:W czasach, gdy statystyczny twórca MMO jest Koreańczykiem chcącym osiągnąć sukces przy pomocy kolejnego wariantu tak naprawdę jednej i tej samej gry o elfach, orkach i falujących biustach, każdy powiew świeżości jest dla graczy na wagę złota. Zwłaszcza gdy wiatr wieje zza Buga, napędzając przy tym flotę kosmicznych żaglowców.
W Allods Online gra się zupełnie jak w World of Warcraft. Interfejs, skróty klawiszowe, a nawet czcionka przywodzą na myśl hit Blizzarda, który wielu z nas zdążyło poznać i polubić. Już na wstępie więc zapiszmy grze spory plus na zachętę. Bezwstydne korzystanie z osiągnięć innych tu się po prostu sprawdza - podobnie jak w przypadku Runes of Magic. Pod względem zawartości jednak, a dokładniej budowy świata czy różnorodności dostępnych ras i klas, produkcja Astrum Nival dumnie i samodzielnie wydeptuje sobie ścieżkę na rynku, oferując graczom coś, czego jeszcze nie widzieli. No, prawie (pal licho trzy części Rage of Mages osadzone w tym samym uniwersum oraz... faktyczną obecność elfów i orków wśród dostępnych ras).
DO sciągnięcia ze oficjalnej strony:
[Obrazek: allods_336x280.jpg]
10.12.2012 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 3
Okres: Starożytność
RE: Kolejna gra fantasy po polsku - Allods Online - darmowa
Ciekawe Oczko Do tej pory grałem online tylko w World of Warcraft ale ta też wydaje się być ciekawa. Może zagram w wolnej chwili Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2014 23:32 przez mobydick1z.)
27.01.2013 19:42
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 1
Okres: Starożytność
RE: Kolejna gra fantasy po polsku - Allods Online - darmowa
Ja grałem, gierka ogólnie ciekawa i jest to trochę taki słaby klon WoW'a. Tylko wolno się nabija lvl, ale biorąc pod uwagę, że maskymalny poziom to chyba 40 albo 50 to nic dziwnego
04.09.2014 11:05
Odpowiedz