Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niemcy przegrały wojnę w 1937 roku.
Offline
Student
Zarejestrowani
     
Liczba postów: 196
Dołączył: 31.10.2020
Okres: II wojna światowa
Post: #1
Niemcy przegrały wojnę w 1937 roku.
NIEMCY PRZEGRALI SWOJĄ WALKĘ O STWORZENIE MOCARSTWA W 1937 R.

https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_von_K%C3%BChlmann

"Zerwanie Ententy i późniejsze tworzenie zgodnych dla nas kombinacji politycznych stanowi najważniejszy cel wojenny naszej dyplomacji. Rosja okazała się najsłabszym ogniwem w łańcuchu wroga. Zadanie polegało więc na stopniowym poluzowaniu go i, jeśli to możliwe, usunięciu. Taki był cel dywersyjnej działalności, którą wywołaliśmy w Rosji za frontem - przede wszystkim promowanie tendencji separatystycznych i poparcia bolszewików. Dopiero gdy bolszewicy otrzymywali od nas stały dopływ funduszy różnymi kanałami i pod różnymi etykietami, byli w stanie zbudować swój główny organ, Prawdę, prowadzić energiczną propagandę i znacznie rozszerzyć pierwotnie wąską podstawę swojej partii".

Niemcy finansują i wspierają żydowski zamach stanu w Rosji. Czego oczekują od Żydów w zamian ??
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki i generał Hans von Seeckt snują wspólne plany, w tym likwidację Polski.
W Niemczech skończyła się era monopolu rolniczego i rozwijający się przemysł potrzebuje bezpiecznej bazy surowcowej. Na morzach i oceanach przewagę mają Brytyjczycy. Trocki, postać nie tuzinkowa, musi uciekać OD SWOICH RODAKÓW. Jedynym logicznym wyjaśnieniem jest to, że jego likwidację opłaciły brytyjskie służby. Gdy genialny Trocki ma kłopoty wśród swoich rodaków, jego kuzyn Iona Jakir studiuje na niemieckiej Wyższej Akademii Sztabu Generalnego. Niemcy tworzą elitę Armii Czerwonej. Wszystko idzie dobrze aż do roku 1937.

https://de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_O...n_des_NKWD

"Akcja aresztowania i mordowania Niemców i obywateli niemieckiego pochodzenia w Związku Radzieckim przez Ludowy Komisariat Spraw Wewnętrznych (NKWD)
Podsumowanie operacji niemieckiej po jej zakończeniu w 1938 roku:
55 005 wyroków skazujących
41 898 egzekucji
13 107 wyroków pozbawienia wolności od pięciu do dziesięciu lat (tj . praca przymusowa w Gułagu)".

http://docs.historyrussia.org/ru/nodes/4...e/1/zoom/4
Treść tajnego rozkazu NKWD nr 00439 podpisanego 25 lipca 1937 r. przez żydowskiego zięcia Jeżowa.

Wcześniej Żydzi zastrzelili Żyda Iona Jakira i całą oficerską kadrę szkoloną wg wzorów niemieckich. Łącznie wymordowano 46 tys. osób.
To był początek końca niemieckich planów współdziałania z Żydami radzieckimi.
Jak Żydzi radzieccy sprowokowali Niemców do ich zaatakowania ??
26 czerwca 1940 r. minister spraw zagranicznych ZSRR, żydowski zięć, Wiaczesław Mołotow przekazał ambasadorowi Rumunii w Moskwie Gheorghe Davidescu oświadczenie rządu sowieckiego nakazujące przekazanie ZSRR Besarabii i północnej części Bukowiny.
Żydowska Armia Czerowana skierowała, 40 dywizji w kierunku rumuńskiego miasta Ploeszti z zamiarem pozbawienia Niemców dostaw paliw . Niemcy mieli do obrony rafinerii 7 dywizji.
Niemcy zaatakowali ZSRR w "sandałach". Bez przygotowania i bez umundurowania zimowego. Mieli szczęście, że szeregowe wojsko radzieckie poddawało się i po dwóch miesiącach Niemcy mieli 2,5 mln jenców.
Żydzi radzieccy odwrócili się od Niemców w 1937 roku oznacza to, że już dawno weszli w układy z Brytyjczykami i Amerykanami. Stalin jak był w Wiedniu to był zameldowany jako kamerdyner u Aleksandra Antonowicza Trojanowskiego, który później był ambasadorem w USA. Jego syn był tłumaczem Stalina. Żydzi radzieccy zaciągnęli kredyty na pokonanie Niemiec. Ostatnia rata tych kredytów została spłacona w 2006 roku.
06.06.2022 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz