książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieruchomości
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 4
Okres: Starożytność
Nieruchomości
Hej Wszystkim Uśmiech
Przeprowadzam się do Sopotu i szukam biura nieruchomości, które za jednym zamachem pomoże mi w sprzedaży domu i pomoże w szukaniu mieszkania Uśmiech Myślicie, że Biuro Nieruchomości Fort będzie miała też oferty z tej miejscowości?
08.10.2020 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 5
Okres: II wojna światowa
RE: Nieruchomości
Polecam skontaktowanie się z firmą HeavenHome, która poprzez aranżacje wnętrz pomaga sprzedać lub wynająć mieszkanie albo dom.
Kilka miesięcy nie mogłem znaleźć najemcy na mój dwupokojowy lokal w centrum Wrocławia. Po zainwestowaniu niewielkich pieniędzy i zmianie wystroju wnętrz już pierwszy klient zdecydował się na podpisanie umowy i to na 2 lata.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2021 10:27 przez tetrus.)
30.05.2021 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 7
Okres: Polska Piastów
RE: Nieruchomości
Może podpowiem autorce bloga temat do opisania: Renesansowa przebudowa wawelu. W roku 1499 na Wawelu wybuchł pożar. Miejscem zapalnym była Kurza Stopa, a ogień rozprzestrzenił się na pozostałe części zamku. W takich, to, okolicznościach podjęto decyzję o budowie nowej rezydencji. ... Przebudowę rozpoczęto od budynku bramnego i zachodniego skrzydła zamku, a pracami kierował Eberchard Rossenberger. Materiały znajdzie na studenckiej platformie wymiany notatek noteatek.pl https://notatek.pl/renesansowa-przebudowa-wawelu-opis
30.05.2021 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz