książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numizmatyka
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 12
Okres: Średniowiecze
RE: Numizmatyka
Hej, zamawialiście kiedyś numizmaty ze sklepu internetowego http://ms70.pl/142-numizmatyka ? Chciałabym kupić monety w prezencie dla mojego taty, który jest kolekcjonerem Uśmiech Wiecie może czy długo czeka się na realizację zamówienia z tej strony?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!!
02.02.2015 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 3
Okres: Historia XIX wieku
Cześć!
Odświeżam temat bo niestety trochę się zakurzył Duży uśmiech Coraz więcej słyszę, że oferowane przez Skarbnicę Narodową monety kolekcjonerskie są sprzedawane za bardzo zawyżone ceny. Co o tym myślicie? Utarło się również, że jeżeli ktoś reklamuje monety jako "numizmaty", jest to zwykłe naciąganie ludzi, którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy i myślą, że jak kupią taki egzemplarz, to nabywają coś niezwykle wartościowego. Mam nadzieję, że ktoś tutaj zajrzy Duży uśmiech
28.08.2019 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moderator
Moderator

Liczba postów: 3,974
Okres: Starożytność
Witam na forum.

Witkacy napisał(a):Coraz więcej słyszę, że oferowane przez Skarbnicę Narodową monety kolekcjonerskie są sprzedawane za bardzo zawyżone ceny. Co o tym myślicie?
Taka już ich cecha, że są sprzedawane dużo drożej niż wart jest kruszec w nich zawarty. Im krótsza seria, tym wyższa cena.
Jak ktoś nie szuka szybkiego zysku i myśli o wnukach, to warto w takie coś zainwestować.

Pozdrawiam
poldas
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie; Przynajmniej tak mnie się wydaje.
28.08.2019 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz