książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal DWS-XIP.pl
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Liczba postów: 783
Okres: II wojna światowa
RE: Portal DWS-XIP.pl
(27.11.2012 00:45)butryk napisał(a):  Natomiast jeśli chodzi o forum, to można się na nim już zarejestrować. Jeśli miałbyś jakieś sugestie co do Serwisu prowadzonego przez dotąd Halseya (Działania Flot), to można tam je wygłosić. Pozdrawiam serdecznie.

Kolego,
dziękuję za odpowiedź, ale proszę zrozumieć, że zostałem stamtąd wyrzucony po wsze czasy. Nie wiem, czy mogę się tam "wśliznąć" przez kuchenne drzwi, rejestrując się na nowo, pod innym nikiem, ale mój IP jest tam doskonale znany i cała zabawa by bardzo krótko trwała, bo już tak próbowałem. Takie szczeniackie podchody, aby zaistnieć ponownie jednak mnie nie bawi, nie należę do osób próżnych. Po prostu, gdzie mnie nie chcą, tam się już nie pcham. Z Halseyem jestem w jak najlepszych układach, nawet prywatnych, które omawiamy przy piwie, a ja przy tym jeszcze palę papierosy, bo mi smakują a bez nich nie funkcjonuję normalnie. Podczas tych spotkań, 2 razy w roku, przemiennie, w Bytomiu i w Katowicach (następne po Nowym Roku, z jeszcze jednym kolegą z tego forum, znawcy broni pancernej rozszerzymy temat naszej dyskusji i będzie, jak w gangu Olsena - klawo, jak cholera. Pewnie też podzielimy się naszymi odczuciami o Waszym i tym "szanownym" forum, więc nic u Was nie zamierzam już pisać.
Pozdrawiam
MiJa

[Obrazek: aa9e1d285140520.jpg]
Das sind die Tage, von denen wir sagen: Sie gefallen uns nicht. - Spr. 12;1 - Dieter Noll - Die Abenteuer des Werner Holt. (1960)
27.11.2012 08:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 53
Okres:
Witam.

Panie Michale nie zrozumieliśmy się jak widzę Uśmiech . Nie chodziło mi o forum dws.org a o nowo powstałe forum portalu dws-xip.
Zespół redakcyjny portalu otworzył właśnie swoje niezależne forum, które ma być przestrzenią wirtualną służącą zadawaniu pytań czy też otwieraniu dyskusji na temat materiałów publikowanych na portalu dws-xip.pl.
To nie ma nic wspólnego z orgiem.

http://dws-xip.pl/forum/index.php

Pisząc o "Działaniach flot" miałem też na myśli nie dział na forum orga, ale Serwis Tematyczny na portalu dws-xip.pl, który dotychczas był prowadzony przez Halseya.
http://www.dws-xip.pl/flota/index.html

Proszę tylko o rozejrzenie się po nim i delikatnie sugeruje czy możliwa byłaby współpraca. We wszelkich aspektach technicznych chętnie pomożemy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2012 10:34 przez butryk.)
27.11.2012 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moderator
Moderator

Liczba postów: 3,972
Okres: Starożytność
Co nie wyszło z Lachmanem?

Pozdrawiam
poldas
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie; Przynajmniej tak mnie się wydaje.
27.11.2012 12:41
Uczeń
Zarejestrowani

Okres:
(27.11.2012 12:41)poldas napisał(a):  Co nie wyszło z Lachmanem?

To chyba nie jest pytanie do mnie?.

Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2012 17:59 przez butryk.)
27.11.2012 17:54
Moderator
Moderator

Wskazane forum jest na razie (że tak powiem) w technicznej wersji.
Pytanie było skierowane do przedmówcy.

Pozdrawiam
poldas
27.11.2012 18:26
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Liczba postów: 783
(27.11.2012 18:26)poldas napisał(a):  Wskazane forum jest na razie (że tak powiem) w technicznej wersji.

gdzie tam widzisz jakiegoś Lachmanna?

[Obrazek: aa9e1d285140520.jpg]
Das sind die Tage, von denen wir sagen: Sie gefallen uns nicht. - Spr. 12;1 - Dieter Noll - Die Abenteuer des Werner Holt. (1960)
27.11.2012 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zarejestrowani

Okres:
(27.11.2012 18:26)poldas napisał(a):  Wskazane forum jest na razie (że tak powiem) w technicznej wersji.

Witam.
Wskazane forum odpowiada strukturą portalowi. Jego głównym celem będzie zadawanie pytań, a z Naszej strony jak najbardziej fachowa odpowiedź na nie. Ma to bezpośredni związek z pytaniami zalewającymi Nasze skrzynki meilowe. Po prostu czemu by nie przenieść dyskusji na forum publiczne?

Innymi funkcjami będzie zawiadamianie Szanownych Czytelników o aktualizacjach i planach rozwoju poszczególnych serwisów.
Ten stan rzeczy może się oczywiście zmienić, jak na dzisiaj jednak forum dws-xip.pl ma takie przede wszystkim cele.

Jeśli chodzi o Lachmana, bo pytanie do mnie było jednak skierowane - to nie mam zupełnie pojęcia kto zacz jest.

Pozdrawiam.
29.11.2012 14:16
Ślązok
Zasłużony

Liczba postów: 709
Przypuszczam, że przedmówcą chodziło o Daniela Martolę.
29.11.2012 20:10
Moderator
Moderator

(29.11.2012 20:10)brokok napisał(a):  Przypuszczam, że przedmówcom chodziło o Daniela Martolę.
Martola to sklep modelarski, prowadzony przez Daniela Lachmana.

Pozdrawiam
poldas
30.11.2012 20:15
Razorblade1967
Unregistered

Okres:
Szanowni Koledzy - mam wątpliwości czy to tak ładnie dyskutować o nieobecnych? Dajcie spokój - część w Was odeszła z tego czy innego forum bo im nie pasowało (mnie też to się zdarzało - choć nie czuję urazy, nie "było mi po drodze" z administracją czy niektórymi użytkownikami to sobie odpuściłem), bo nie potrafili się dogadać, bo "coś tam" ... Tylko czy warto takie sprawy tutaj rozstrząsać? Proponuje "wrzucić na luz" ... bo jeszcze trochę i zaczną się jakieś "gorzkie żale" (kto skąd odszedł czy kogo wyrzucili), a niby po co to komu? Inne fora to inne fora, a to Forum to to Forum.
30.11.2012 20:34
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz