książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie techniczne
Magister
Zasłużony

Liczba postów: 647
Okres: II wojna światowa
Ostrzeżenie Pytanie techniczne
Witam.
Od kilku dni przestały mi działać wszystkie opcje typu "pogrub" i "cytuj". Kiedy próbuję ich używać włącza się taki napis: [undefined=undefined] a po prawej stronie okienka zapala na czerwono: "zamknij tagi". Nie znam się na działaniu ciasteczek itp., rozwiązanie jest pewnie proste, niestety poza moim zasięgiem. Czy mogę prosić o pomoc?

Edit
Zegarek na forum przestawił nie w tą stronę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2012 10:27 przez Rafi.)
28.10.2012 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Liczba postów: 783
RE: Pytanie techniczne
Tak, też to zauważyłem, a zmian nie było, o dziwo, więc radziłem sobie sam i nadal radzę. Wiedząc po napisaniu pewnej sentencji, że wspomniana przez rafiego funkcja nie działa, wklepuję na klawiaturze sobie sam i to działa, więc koledzy technicy, ja was nie potrzebuje, bo ten cyrk za długo trwa, przypominam, forum ma w swoim adresie skrót eu, a do Europy jak widać bardzo daleko stąd.

Rafi, a po co zegarek, odpowiedzialni poczekają do marca 2013 i się samo załatwi, jak wszystko zresztą w Polsce!

[Obrazek: aa9e1d285140520.jpg]
Das sind die Tage, von denen wir sagen: Sie gefallen uns nicht. - Spr. 12;1 - Dieter Noll - Die Abenteuer des Werner Holt. (1960)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2012 11:22 przez Glasisch.)
28.10.2012 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uczeń
Zasłużony

Liczba postów: 52
Okres: Polska pod zaborami
Glasisch napisał(a):więc koledzy technicy, ja was nie potrzebuje, bo ten cyrk za długo trwa, przypominam, forum ma w swoim adresie skrót eu, a do Europy jak widać bardzo daleko stąd.

Nie respektuję wypowiedzi osób, którzy naprawde nie znają branży, a mają wielce do powiedzenia. Akurat końcówka eu w naszym przypadku coś znaczy - gdybyś dobrze interpretował kod naszego forum i porównał z innymi stronami nie byłoby wątpliwości.

http://www.sagepark.pl/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2012 17:07 przez Zeus.)
28.10.2012 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Zeus napisał(a):Nie respektuję wypowiedzi osób, którzy naprawde nie znają branży, a mają wielce do powiedzenia. Akurat końcówka eu w naszym przypadku coś znaczy - gdybyś dobrze interpretował kod naszego forum i porównał z innymi stronami nie byłoby wątpliwości.

Och, jaka arogancka odpowiedź, iście boga z innego świata i z innych mitów, ale za to bardziej swojskich. Jako dyletant, albo lepiej powiedziane "neandertalczyk komputerowy" mam prawo się dowiedzieć w prosty sposób, dlaczego coś takiego nie funkcjonuje, jak należy, skoro tej pory grało? Więc jakiś geniusz przy tym dłubał i wydłubał. Już pomocy nikogo z was nie potrzebuje, bo jako neptyk sobie poradziłem, a kolorować nie muszę. Jo sie ino pytom jak tyn hajer z gruby Bytom dawna Bojtnerka, jeżeli to coś komuś mowi?

Das sind die Tage, von denen wir sagen: Sie gefallen uns nicht. - Spr. 12;1 - Dieter Noll - Die Abenteuer des Werner Holt. (1960)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2012 18:53 przez Glasisch.)
28.10.2012 18:52
eh
Zarejestrowani

Liczba postów: 26
Okres: Starożytność
Glasisch napisał(a):dlaczego coś takiego nie funkcjonuje, jak należy, skoro tej pory grało?
Z tymi pretensjami, że akurat przestały działać buttony w edytorze, możesz pisać do Mozilli, bo to oni sobie zmienili i na każdym forum opartym o MyBB występuje ten błąd. Oczywiście pojawił się już fix...
28.10.2012 19:39
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Matslom napisał(a):Z tymi pretensjami, że akurat przestały działać buttony w edytorze, możesz pisać do Mozilli, bo to oni sobie zmienili i na każdym forum opartym o MyBB występuje ten błąd. Oczywiście pojawił się już fix...

Ale kiego wała odsyłacie mnie od Annasza do Kajfasza? Powiedziałem wam, że sobie poradziłem, co nie czytacie uważnie, a to co wy piszecie to przy całym szacunku, ale nie kapuję i nie to, że jestem durny. To sobie przetłumaczcie - ich verstehe nur Bahnhof - ale nie dosłownie...

Nie mam czasu ani ochoty, aby rozgryzać co to jest button (pewnie nie przycisk?) MyBB - co to za skrót? Oczywiście pojawił się już fix... - Jezus Maria, Marek Jurek, co to jest??? Dostałem ataku śmiechu fachowcy, szpecmani od komputerów, to wam się jedynie udało. Ale jaja! Wyrażać się jasno proszę. Zresztą was już nie będę o nic prosił.

28.10.2012 21:25
Magister
Zasłużony

Liczba postów: 647
"Wiedząc po napisaniu pewnej sentencji, że wspomniana przez rafiego funkcja nie działa, wklepuję na klawiaturze sobie sam i to działa,'

Dzięki, że też o takim prostym obejściu nie pomyślałem.
28.10.2012 22:36
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Rafi napisał(a):Dzięki, że też o takim prostym obejściu nie pomyślałem.

Rafi i tak to jest, jak mówił Stary w "Das Boot". Tacy technicy nie są nam w ogóle potrzebni i to trzeba kategorycznie stwierdzić. Poradzimy sobie. I to by było na tyle, jak mawiał profesor mniemanologii stosowanej - Stanisławski.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2012 08:28 przez Glasisch.)
29.10.2012 08:27
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 0
Okres: Starożytność
ja wogole nie widze wpisow ... sprawdzilem na telefonie to samo ...
24.12.2019 01:54
Odpowiedz