Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ribbentrop - Mołotow; Porozumienie
Offline
Student
Zarejestrowani
     
Liczba postów: 195
Dołączył: 18.08.2016
Okres: Czasy nowożytne
Post: #11
RE: Ribbentrop - Mołotow; Porozumienie
Żydzi od końca XVIII wieku byli w strategicznym sojuszu z Niemcami, a po I wojnie światowej postawili na konia amerykańskiego. Nic dziwnego że wtedy doszło do walki między frakcjami. Stalin też przeszedł w 1926 roku z obozu niemieckiego do amerykańskiego i razem z Żydami wycinał wszystko co było proniemieckie. A Trockiego zabili Jankesi na życzenie Stalina.

Poczytaj całe Poprawianie historii i ogarnij się człowieku.
02.02.2022 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offline
Student
Zarejestrowani
     
Liczba postów: 159
Dołączył: 31.10.2020
Okres: II wojna światowa
Post: #12
RE: Ribbentrop - Mołotow; Porozumienie
Trzeba szukać faktów, prawdy i tworzyć nowe, nie wiadomo czy prawdziwe wytłumaczenia dla tamtych tragicznych wydarzeń.
W otoczeniu analfabety Stalina przebywał w roli tłumacza Oleg Trojanowski. Stalin przebywał w Wiedniu w domu Aleksandra Trojanowskiego, który był w latach 1933-38 przedstawicielem ZSRR w USA, Oleg to był jego syn. Stalina opisał Żukow, napisał, że Stalin nie wiedział co to jest mapa, nie znał się na niczym.
Jak powstało ZSRR to do władzy dorwała się zbieranina i nie wiadomo było kto jest na czyich usługach. Stalin był figurantem, przypadkowo go awansowano, Lenin planował to stanowisko dać Simonowi Ter-Petrosjanowi, ale zginął potrącony przez ciężarówkę.
Brytyjczycy musieli od początku działać do spółki z Amerykanami w ZSRR. Halifax siedział w USA i razem kombinowali. Niemców załatwili swoimi agentami, okultystami, którzy założyli Niemcom towarzystwo THULE. Brytyjscy okultyści poprzez towarzystwo THULE zaatakowali Żydów w Niemczech, co skutecznie uniemożliwiło zjednoczenie NIemców z żydobolszewikami a później okazało się pomocne w przejęciu żydowskich fizyków atomowych z III Rzeszy.

W Rosji przebywał Polak Ferdynand Ossendowski, który wszędzie widział niemiecką agenturę. Ossendowski prowadził akcję gazetowego oszczerstwa, szantażu i wymuszenia na największy dom handlowy na Dalekim Wschodzie, Kunst i Albers , przedstawiając go jako element najszerszej niemieckiej siatki szpiegowskiej rozciągającej się od Polski do Ocean Spokojny.
02.02.2022 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz