Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosja sięgnęła Odry
Moderator
Moderator

Liczba postów: 4,380
Okres: Starożytność
Rosja sięgnęła Odry
Taki hipotetyczny wariant rozważam.
To jest SF i ja o tym wiem.
Jak by wyglądała Polska w rozliczeniu na gubernie, czy też kraje związkowe?

Wiem że Kongresówka była "oczkiem w głowie" Rosyjskiego imperium.

Pozdrawiam
poldas
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie; Przynajmniej tak mnie się wydaje.
30.08.2022 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Student
Zarejestrowani

Liczba postów: 188
Okres: II wojna światowa
RE: Rosja sięgnęła Odry
Trzeba raczej rozważać wariant jak Niemcy i Europa bronili się przed brytyjskim kolonializmem. Brytyjczycy otoczyli Rosję agenturą w sąsiadujących krajach, identycznie jak dzisiaj reżim amerykański bazami wojskowymi. W ZSRR działali na wysokich szczeblach władzy Gruzini. W NKWD, po 1937 roku był napływ nowych Żydów i GRUZINÓW, było ich już 8%. Dzisiaj widać, że dalej Brytyjczycy mają silną agenturę w Gruzji i ją tak samo używają. Otoczono Rosję agenturą, która z rosyjskich sąsiadów zrobiła KANALIE ZIEJĄCE NIENAWIŚCIĄ DO ROSJI. Tak się prowadzi wojny IMPERIALNE, kanaliami, które się tworzy a później dozbraja. Na końcu się pisze do tego historię jak to NIEMCY I ROSJA NAPADAJĄ.

Po naszym pierwszym "odzyskaniu niepodległości" staliśmy się bazą dla brytyjskiej i francuskiej agentury. "Polskim" MSZ i MON kierowała identycznie jak dzisiaj agentura Anglosasów. Wtedy Francuzi szkolili wojsko do ataku na Niemców i ZSRR. Po ataku Niemców zrobiliśmy wszystko odwrotnie jak radzili Francuzi.
Polak był jest i będzie wrogiem dla swoich sąsiadów. Nie będzie robił interesów z sąsiadami tylko je im rozbijał. Tak już jest od wieków. Teraz trochę odżyliśmy dzięki niemieckiej kasie i niemieckim śmietnikom. To co było się skończyło i wróciliśmy do brytyjskiej pułapki, o któej pisał przed wojną Władysław Studnicki.
02.10.2022 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz