książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy z modelami w 2021?
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 2
Okres: Starożytność
Sklepy z modelami w 2021?
Cześć,
Mam pewne spostrzeżenie. Jak pamiętam lata 2000 +- to był okres gdzie mocno byłem zainteresowany modelarstwem, wtedy dostanie modeli, farb, klejów itp było bezproblemowe, jednak w obecnych czasach takich sklepów jest bardzo mało.
Czy to wynika z komputeryzacji wszystkiego? Czy po prostu ludzie nie widzieli w tym przychodu?
Sam bym taki sklep założył nawet z czystego hobby aby mieć kontakt z ludźmi z pasja a dodatkowo wspomóc promocje modelarstwa.
09.02.2021 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 2
Okres: Starożytność
RE: Sklepy z modelami w 2021?
(09.02.2021 13:12)Dhanya napisał(a):  Cześć,
Mam pewne spostrzeżenie. Jak pamiętam lata 2000 +- to był okres gdzie mocno byłem zainteresowany modelarstwem, wtedy dostanie modeli, farb, klejów itp było bezproblemowe, jednak w obecnych czasach takich sklepów jest bardzo mało.
Czy to wynika z komputeryzacji wszystkiego? Czy po prostu ludzie nie widzieli w tym przychodu?
Sam bym taki sklep założył nawet z czystego hobby aby mieć kontakt z ludźmi z pasja a dodatkowo wspomóc promocje modelarstwa - z takich ofert widiałem np. https://afterweb.pl/projektowanie-i-twor...rnetowych/

Myślałem nad kosztami jakie trzeba by ponieść na start aby oddać zaprojektowanie agencji. Może znacie sie bardziej w temacie.
16.03.2021 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz