książka

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stalin Polakiem ?
Offline
Uczeń
Zarejestrowani
     
Liczba postów: 65
Dołączył: 31.10.2020
Okres: II wojna światowa
Post: #1
Stalin Polakiem ?
https://wiadomosci.dziennik.pl/historia/...enzja.html

"Wystarczy spojrzeć na portret Mikołaja Przewalskiego i wizerunek starszego Józefa Stalina. Wyglądają jak bracia. Jeśli okrasić to podobieństwo faktem, iż Przewalski był podróżnikiem i według niektórych relacji zawitał przed narodzinami małego Józefa do Gori, gdzie mógł poznać jego matkę, cała historia układa się w scenariusz jak z obyczajowego serialu. Ile w nim prawdy?......
Nieżyjący już prof. Paweł Wieczorkiewicz, historyk-sowietolog, zauważał w posłowiu do jednej z biografii Stalina, że młodego Józefa przezywano „konikiem Przewalskiego”, drwiąc w ten sposób nie tylko z jego domniemanego pochodzenia, lecz także z przysadzistej figury. Trudno ocenić, kiedy w otoczeniu rodziny Dżugaszwili pojawiły się plotki o tym, że ojcem chłopaka jest nie szewc-alkoholik, a podróżnik-geograf Mikołaj Przewalski. "

Biografia Stalina jest pełna sprzeczności. Wynika z niej, że znał wszystkich Żydów na Świecie i im rozkazywał. Jak wizyta nieznającego obcych języków Stalina w Wiedniu u A. Trojanowskiego wpłynęła na jego dalsze losy też jest sprawą ciekawą. Trojanowski był pierwszym ambasadorem radzieckim w USA.
Życiorysy Stalina są na pierwszym miejscu w ilości oszustw mających na celu zafałszowanie prawdy.
Stalin był nazywany konikiem Przewalskiego i jak każdy koń miał woźnicę, który decydował w którą stronę jedzie historia.
18.01.2021 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offline
Uczeń
Zarejestrowani
     
Liczba postów: 126
Dołączył: 18.08.2016
Okres: Czasy nowożytne
Post: #2
RE: Stalin Polakiem ?
Podobieństwo Stalina i Przewalskiego jest zupełnie przypadkowe, takie jak miliony prawie bliźniaków na świecie. Gdyby Józef był bękartem polskiego podróżnika i dewotki z gruzińskiej z końca świata to przenigdy nie zostałby carem ZSRR. Do tego potrzebne było potężne zakulisowe poparcie, którego by nie miał. Przez prawie cały wiek XIX i początek XX nad rewolucją w Rosji pracowali Niemcy i Żydzi. Lenin został pierwszym przywódcą ZSRR z nadania właśnie tych nacji. Ale był to tylko straceniec wybrany ze względu na swoje pochodzenie i słabe zdrowie. Jak rewolucja się powiedzie to szybko zejdzie z tego padołu, dostanie laurki i pomniki, a przyjdzie czas na prawdziwego kacyka. I takim przygotowanym następcą był właśnie Stalin, dostał zielone światło od Niemiaszków. Starzy komuniści dostali sygnał z Berlina kogo mają popierać i na kogo głosować.

Reszta jest w moim temacie :Poprawianie historii. Proszę przeczytać cały temat, historia stanie się dla Pana oczywista jak uśmiech dziecka.
18.01.2021 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offline
Uczeń
Zarejestrowani
     
Liczba postów: 65
Dołączył: 31.10.2020
Okres: II wojna światowa
Post: #3
RE: Stalin Polakiem ?
Obwinianie jakiejkolwiek nacji za skutki działań obcych agentur i kilku sprzedajnych tubylców powinno być nam szczególnie znane z naszej dzisiejszej jak i dużo wcześniejszej historii. Niemcom zainstalowano Hitlera i przeprowadzono operację holokaust-Manhatan. Amerykanie za tą operację mają corocznie wpłacać miliardy $ na konto Izraela i żadne "demokratyczne" wybory w USA tego nie zmienią.
W historii pomija się działania duetu agentur: brytyjskiej i amerykańskiej, której skutki działań dzisiaj są tak widoczne w Polsce.
Kto i w jakim celu pisze nam propagandę historyczną i do kogo ona trafia ?
Jakich to nam się kreuje bohaterów dla tej fałszywej historii ?
Dlaczego tam nie ma mądrych Polaków ?
Rosjanie i Niemcy bardzo dobrze wiedzą, że kluczem do pokoju w Europie jest Polska. Wiedzieli to też polscy komuniści. Rosjanie zawsze obawiali się ataku złodziei z terenu Polski dlatego słusznie uczulają swój naród na polskich "patriotów". Dlatego Rosjanie świętują rocznicę wypędzenia Polaków z Kremla i mogą też w swoim interesie powielać propagandę, że Stalin i Dzierżyński to byli Polacy. Sam Polak dla Rosjan nie jest zagrożeniem. Rosjanie obawiają się tego kto trzyma na smyczy Polaków, Litwinów, Estończyków, Łotyszów i Ukraińców a gdy ich kopnie w dupę to jednym chórem szczekają na Wschód. Teraz obserwujemy KOLEJNĄ próbę wzięcia na smycz przez CIA Białorusinów.
Polskim "patriotom" zbudowano kosztowną wizję potęgi Polski od morza do morza na końcu której jest brama z napisem RZEŹNIA.
19.01.2021 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz