książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje w Polsce?
Moderator
Moderator

Liczba postów: 3,796
Okres: Starożytność
RE: Wakacje w Polsce?
No dobra.
To ile pożyczyłeś, a potem zapłaciłeś?

Pozdrawiam
poldas
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie; Przynajmniej tak mnie się wydaje.
27.03.2017 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 1
Okres: Dzieje najnowsze
W Polsce jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia trzeba tylko chcieć poznać i docenić swój kraj. Wiadomo, ze nie znajdziemy egzotycznych miejsc gdzie można poczuć się jak w bajce, ale jest wiele pięknych gór, zamków, a nawet miast, które warto odwiedzić. Naprawdę mamy się czym pochwalić. Urocze są Bieszczady, jeszcze stosunków nie odkryte i nie skomercjalizowane. Ciekawym regionem jest również Dolny Sląsk.
09.02.2018 10:26
Profesor
Zasłużony

Liczba postów: 740
Okres: Epoka napoleońska
(09.02.2018 10:26)superPatrycja napisał(a):  W Polsce jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia trzeba tylko chcieć poznać i docenić swój kraj. Wiadomo, ze nie znajdziemy egzotycznych miejsc gdzie można poczuć się jak w bajce, ale jest wiele pięknych gór, zamków, a nawet miast, które warto odwiedzić. Naprawdę mamy się czym pochwalić. Urocze są Bieszczady, jeszcze stosunków nie odkryte i nie skomercjalizowane. Ciekawym regionem jest również Dolny Sląsk.

Bieszczady nie skomercjalizowane? Byłem tam w tamtym roku 2 tygodnie [zawodowo] mało mnie nie zadeptali, byle bardziej dostępny strumień,setka samochodów na poboczu. Porażka na miarę lasu Kabackiego
09.02.2018 13:28
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 0
Okres: Starożytność
Narty są według mnie naprawdę super opcją Uśmiech Bardzo dobrym wyjściem może być np. taka wakacyjna polisa.

Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
27.02.2018 18:59
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 3
Okres: Historia XIX wieku
Oczywiście że w Polsce. Jak to mówią "Cudze chwalicie, swego nie znacie" . A nasz kraj to na prawdę piękne miejsce, jest jeszcze tyle nie odkrytych miejsc. :-)
01.03.2018 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz