książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Administrator
Administratorzy

Liczba postów: 45
Okres: II wojna światowa
Witam
Witam, jak niektórzy już zapewne wiedzą jestem nowym administratorem na tym forum a także portalu historyk.pl. Po zapoznaniu się z forum postanowiłem przedstawić swoją osobę a także zaprezentować coś w rodzaju "planu rozwoju" naszej strony. Z góry przepraszam również za zwłokę i dziękuje za cierpliwość.

Jestem młodym adeptem historii i właściwie od dziecka był to mój ulubiony przedmiot w szkole. Moimi ulubionymi tematami są przede wszystkim starożytne cywilizacje a w szczególności starożytny Rzym. Poza tym interesuje mnie broń palna od jej początku do najnowszych typów. Poza historią interesuje się piłką nożną. Zawsze kiedy się czymś zainteresuję bardzo lubię poznawać przeszłość z tym związaną.

Na forum wkrótce pojawią się nowi redaktorzy a z obecnymi (jeśli jeszcze tego nie zrobiłem) nawiąże kontakt na nowo. Dzięki temu powstaną nowe ciekawe tematy a odpowiedzi będą dużo szybsze i sprawniejsze. Przez pewien czas mam zamiar przyglądać się dokładnie stronie i jej funkcjonowaniu ewentualnie później zajmę się większymi zmianami. Rozruszany zostanie również sam portal na którym regularnie pojawiać się będą nowe tematy. Ponadto planuję również zorganizować kilka konkursów z nagrodami, nagradzane będą również osoby mające pozytywny wpływ na forum czyli takie które dużo wnoszą swoimi wypowiedziami.

Mimo wszystko jestem tutaj nowy i wszelka pomoc w czymkolwiek jest bardzo mile widziana a szczególnie taka w rozwój i promocję strony. Chciałbym również wszystkim którzy na stronie i forum są aktywni bardzo serdecznie podziękować. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem a w razie pytań proszę pisać na pewno na wszystko odpowiem. Pozdrawiam wszystkich miłośników historii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2013 13:57 przez 0123.)
28.02.2013 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ślązok
Zasłużony

Liczba postów: 709
RE: Witam
Cóż mówić umarł król, niech żyje król. Czyń to co powinien czynić administrator, dla dobra całego forum. Myślę, że trzeba usprawnić funkcjonowanie pewnych przydatnych funkcji, jak np. cytowanie selektywne. Temat ten był już poruszany, ale nic się nie zmieniło.
28.02.2013 10:19
Fregattenkapitän
Zarejestrowani

Liczba postów: 783
Cześć 0 1 2 3,
serdecznie Ciebie witam. W tej stajni jest kilka niezłych koni, jak się zdążyłem zorientować, ale nie będę wymieniać po nazwisku, bo po postach ich poznasz. Powodzenia w tym ciężkim posłaniu. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam
Michał Jarczyk

[Obrazek: aa9e1d285140520.jpg]
Das sind die Tage, von denen wir sagen: Sie gefallen uns nicht. - Spr. 12;1 - Dieter Noll - Die Abenteuer des Werner Holt. (1960)
28.02.2013 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magister
Zasłużony

Liczba postów: 647
Witam!
Cieszę się z dobrych planów na rozwój forum i życzę powodzenia.

Pozdrawiam.
28.02.2013 20:06
Magister
Zasłużony

Liczba postów: 403
Okres: Starożytność
Więc pozostaje mi tylko serdecznie powitać nowego admina. Mam nadzieję, że współpraca będzie się nam układać równie dobrze jak do tej pory z ekipą administracji.

Nie ma zbrodni, gdy nie przeżyje żaden świadek.
28.02.2013 20:28
Uczeń
Zasłużony

Liczba postów: 52
Okres: Polska pod zaborami
WitamOczko

Tyle co rzec mogę, to to, że nowego admina witamy a ze starymi się żegnamy.

Dziękuję - miło było, w końcu to ponad rok.

Pozdrawiam Was

http://www.sagepark.pl/
28.02.2013 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ślązok
Zasłużony

Liczba postów: 709
Czekam na zmiany, poprawiające funkcjonowanie forum. Jest na nim co robić, trzeba zachęcić użytkowników aktywności, a aktywnych nagradzać.
01.03.2013 11:19
Magister
Zarejestrowani

Liczba postów: 406
Witam również, przepraszam za ostatnie nieobecności- no, ale cóż- matematyka mnie wciąż goni.... Pozdrawiam i mam nadzieję, że wspólnie doprowadzimy do jeszcze lepszego funkcjonowania strony. Uśmiech

[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Piszę poprawnie
03.03.2013 20:31
Początkujący
Zarejestrowani

Liczba postów: 0
Okres: Epoka napoleońska
16.08.2019 09:58
Odpowiedz