książka

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beryl vs MSBS
Uczeń
Zarejestrowani

Liczba postów: 70
Okres: II wojna światowa
RE: Beryl vs MSBS
(09.12.2018 15:36)welder napisał(a):  
(09.12.2018 15:23)Razorblade1967 napisał(a):  
Cytat:Ty z tym CZ 805....tak hobbystyczne,czy masz złe przeczucia ?Zdezorientowany
Nie bardzo rozumiem? Jakie przeczucia? To Poldas dał tutaj za przykład ceny akurat CZ 805... porównując je do Grot/MSBS.

Chodzi mi o bardziej o motywacje przy takich zakupach.Nie każdy ma na podorędziu CZ 805... a jak przypuszczam ''samotnie'' też nie leży.Dlatego napisałem ''.tak hobbystyczne,czy masz złe przeczucia''
A gdzie napisałem, że mam CZ 805? Nie mam... bo jest zbyt "nowoczesny" (z tego samego powodu nie kupię np. MSBS-a itp.), mnie bardziej interesują "starocie" czy "klasyka" i stąd np. CZ 858 czyli cywilna wersja Sa vz. 58 czyli broni, którą Czechosłowacja używała jako broni indywidualnej w czasach śp. UW - bo oni AK akurat nie przyjęli i zrobili swój karabinek. Na tej samej zasadzie wybrałem np. współczesnego klona starego, dobrego M1911 - a nie jakieś "nowoczesny plastik" czy starego Skorpiona vz.61, a nie nowoczesnego Skorpiona Evo. Ot zamiłowanie to "klasyki", a nie "nowoczesności".

I tak strzelanie oraz broń to moje hobby... ale jeśli chodzi o broń to raczej tak od połowy XIX wielu do mniej więcej połowy XX. Na wojnę się nie wybieram... swoje już przesłużyłem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2018 16:03 przez Razorblade1967.)
09.12.2018 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Profesor
Zasłużony

Liczba postów: 782
Okres: Epoka napoleońska
RE: Beryl vs MSBS
A to przepraszam, błąd w interpretacji plus pomylenie numerów.Jakoś tak se pomyślałem ''skoro kupiłeś kolbę ''Diabeł

Ta nowa broń nie ma po prostu jeszcze swojej historii.Za ileś lat [obyś narażał ZUS na straty jak najdłużej] będziesz wspominał ''Skorpiona Evo'' z sentymentem
09.12.2018 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz